Mağazanızın tüm ihtiyaçları için Shopline var.

Tarihçe

Cevizoğlu Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş. mağazacılık sektöründe 25 yıldan fazla tecrübeye sahip bir mağaza ekipmanları üreticisidir. Alanında önde gelen firmalardan birisi olan Cevizoğlu, bu başarısını sadece mağazacılık üzerine odaklanmasına borçludur. Sahip olduğu 12.000m²’lik kapalı üretim alanında metal ve ahşap işleme, toz boya ve vernik departmanlarıyla, son teknoloji ekipmanları kullanarak müşterilerine en yüksek kalitede ürünleri sunmaktadır.

Müşteri portföyümüzü yerel ve uluslararası zincir mağazalar, dünyaca ünlü lüks markalar ve bireysel müşteriler oluşturmaktadır. Ayrıca İstanbul’da hizmet veren firmamız, Asya, Avrupa ve Afrika’nın tam ortasında yer almanın avantajıyla dünya genelindeki birçok yerel firmayla da çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

Shopline Yaklaşımı

Shopline, 25 yıllık mağazacılık tecrübesiyle oluşturulmuş, müşterilerine tamamı kolay kurulumlu ve standardize edilmiş aksesuarları ve aparatları sağlayan, modüler mağaza ekipmanları sistemidir.

Bu sistem, tasarımı ilk planda tutarak bireysel müşterilerden uluslararası zincir mağazalara kadar tüm müşteri gruplarına hizmet etmektedir. Hem tasarım hem de imalat aynı mutfaktan çıktığı için müşterilerine zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamaktadır. Ayrıca özel olarak geliştirdiğimiz tasarım yazılımıyla, müşterilerimize kendi mağazalarını en kısa sürede ve en az çabayla tasarlama imkanı sunmaktadır. Müşterilerimiz bu yazılım üzerinden yaptıkları tasarımın sipariş listesini kolaylıkla bize iletebilmekte ve stoklarımızdan hızlıca ürünlerine kavuşabilmektedir.

Modüler Yapı

Modüler yapısı sayesinde Shopline sistemleri ve standları demonte olarak, en küçük boyutlardaki paketlerle teslim edilmektedir. Tüm ürünlerin montaj şemaları ve videoları olduğundan, müşterilerimiz profesyonel destek almadan da rahatlıkla kendileri kurulum yapabilmektedir. Shopline, makul fiyatlarından ödün vermeden mağazanıza giden en estetik, en kaliteli ve en kolay yoldur.

Mağazanız için konsept tasarımına mı ihtiyacınız var? Shopline ürünleriyle tasarlayalım!

Bize ulaşın

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!