Basic Sistem

Tanım

Basic Sistem çeşitli dekoratif panel seçenekleri olan alüminyum dikmeli duvar sistemidir. Duvara monte edilerek oluşturulan, 60 cm veya 90 cm aralıklarla kullanılabilir. Basic duvar sistemi üzerinde kolayca raflar, askılar, ön askılar, aksesuar kutuları, kravatlıklar, kemerlikler, ışıklı görseller, stoklama kutu ve çekmeceleri kullanabilir farklı renk seçenekleri ile ürünlerinizi estetik şekilde sergileyebilirsiniz. Basic sistem çocuk, erkek, iç çamaşırı, ayakkabı, moda, klasik, spor, kadın mağaza dekorasyonu, denim mağazalarında kolay ve fonsiyonel çözümler sunar.

Aparatlar

Basic Sistemi kullanabileceğiniz mağaza duvarlarınızda basic sistemin çeşitli bileşenleri ile ürünlerinizi sergileyebilmeniz mümkündür.

Basic Duvar Sistemiyle birlikte kullanabileceğiniz birçok askı, raf ve aparat bulunmaktadır.

Tüm aparatları incelemek için tıklayın.

Basic Sistem Uygulamaları

Basic Sistem Varyasyonları

Mağaza tasarımınıza farklı bakış açıları sağlayacak uygulamalara uygun Basic duvar sistemi ile ekonomik ve estetik çözümler oluşturabilir, sistem üzerinde kullanacağız farklı çerçeveler, üst taçlar, aksesuarlar, raflar, aksesuarlıklar, ön askılar ile duvarlarınızı özelleştirebilirsiniz. Sistem içeriğinde UV baskılı, çizgili, çıtalı, çerçeve desenli paneller ve zengin renk alternatifleri bulunmaktadır. Basic sistem duvar sistemi çocuk mağazası, erkek veya bayan mağaza dekorasyonu gibi çok çeşitli mağaza tiplerinde kullanışlı alanlar oluşturmanızı sağlar.

Basic Sistem Kurulum Videosu

Basic Sistem’ i nasıl monte edebileceğinizi görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Shopline’in farklı montaj seçenekleri sunan duvar sistemleriyle tarzınızdan ödün vermeden mağazanızı oluşturabilirsiniz. Diğer duvar sistemlerimize de göz atın.

Duvar Sistemleri Sayfası

Mağazanız için konsept tasarımına mı ihtiyacınız var? Shopline ürünleriyle tasarlayalım!

Bize ulaşın

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!