Fix Sistem

Tanım

Fix Duvar Sistemi yüksekliği ayarlanabilen alüminyum veya demir dikmelerden oluşan, ürünleri sergilemek için tasarlanmış bir duvar sistemidir. İsteğe bağlı çift veya tek taraflı delik açılabilmektedir. Fix Duvar Sistemi yükselen mekanizması sayesinde dekorasyon ihtiyaçlarına esnek çözüm getirmektedir. Sadece tavana ve zemine kolayca sabitlenerek duvardan bağımsız çalışmaktadır. Böylece daha özgün tasarımlara imkan vermektedir. Mağaza orta alanlarında bölücü olarak, kabin önü separasyon duvarı olarak kullanılabilir. Ayrıca vitrin alanlarında esnek, estetik sergileme ve sunum duvarları oluşturmanızı sağlar. Genel olarak 60cm ve 90cm lik aralıklarla kullanılırken tek olarak çeşitli raf, ayakkabılık, ön askılar ve aparatlarla ürünlerin özgün sergilenmesini sağlar. Dikmeler arasında metal ve ahşap separasyon panelleri ile zengin ve ilgi çekici tasarımlar oluşturmaya yardımcı olur. Duvar sistemi ve bölücü olarak modern ve şık mağaza dekorasyonu oluşturmak için avantajlar sağlamaktadır.

Aparatlar

Fix Sistemi kullanabileceğiniz mağaza duvarlarınızda ve mağazanızın orta bölümlerinde fix sistemin çeşitli bileşenleri ile ürünlerinizi sergileyebilmeniz mümkündür.

Fix Duvar Sistemiyle birlikte kullanabileceğiniz birçok askı, raf ve aparat bulunmaktadır.

Tüm aparatları incelemek için tıklayın.

Örnek Fix Sistem Uygulamaları

Fix Duvar Sistemi Varyasyonları

Mağaza tasarımınız içerisinde arzu ettiğiniz sonuca ulaşmak için fix sistem dikmeleri oluşturulmuş alternatif uygulamalar fonksiyonel ve şık sergileme fikirlerini kullanabilirsiniz. Sistemle birlikte opsiyonel tamamlayıcı aksesuar ve tehşir kutuları, raflar, çesan, gerdirilmiş sac ve dekoratif ahşap ara paneller, ön askılar ve farklı renk seçenekleri ile estetik ve fonksiyonel sonuçla buluşmanız için fikir verecektir. Fix sistem ayakkabı, kadın modası, çocuk modası, erkek modası, spor mağaza, klasik ve modern konsept tasarımlarına uyumlu ve şık çözümler sunar. Mağaza dekorasyonu için Fix Sistem size duvar sistemi ve separasyon sistemi olarak kullanma olanağı sağlar.

Fix Sistem Kurulum Videosu

Fix Sistem’i nasıl monte edebileceğinizi görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Shopline’in farklı montaj seçenekleri sunan duvar sistemleriyle tarzınızdan ödün vermeden mağazanızı oluşturabilirsiniz. Diğer duvar sistemlerimize de göz atın.

Duvar Sistemleri Sayfası

Mağazanız için konsept tasarımına mı ihtiyacınız var? Shopline ürünleriyle tasarlayalım!

Bize ulaşın

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!