Mesh Sistem

Tanım

Mesh Sistem çerçeve ve ara kayıtlarla oluşturulan, modüler, demonte ve kendi başına ayakta durabilen bir mağaza duvar sistemidir. Mesh sistem mağazanızda 3 boyutlu alan derinliği oluşturmanızı sağlar. Mesh sistem metal çerçeve sistemi ile duvarlarınıza mükemmel tasarımlar yapabilir ayrıca kendi kendine duvardan bağımsız kullanılabilmesi ile orta alanda ürünlerinizi sergileyeceğiniz mağaza konseptinize farklılık ve alternatif çözüm getirecektir. 60 cm, 90 cm veya 120 cm genişlikli aralıklarla kullanılabilen bu mağaza duvar sistemi üzerine raf, askılık, aksesuarlık, ön askılık, ışıklı görsel, özel aksesuar kutuları ile birlikte tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz. Ayrıca çerçeveler arasında separasyon panel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Aparatlar

Mesh Sistemi kullanabileceğiniz mağaza duvarlarınızda ve mağazanızın orta bölümlerinde mesh sistemin çeşitli bileşenleri ile ürünlerinizi sergileyebilmeniz mümkündür.

Mesh Duvar Sistemiyle birlikte kullanabileceğiniz birçok askı, raf ve aparat bulunmaktadır.

Tüm aparatları incelemek için tıklayın.

Örnek Mesh Sistem Uygulamaları

Mesh Sistem Varyasyonları

Mağazanızda duvar ve orta alanlarda ürünlerinizin teşhirini Mesh sistem ile yapabilirsiniz. Alternatif renk ve aksesuarlarla ürünü özelleştirebilir böylelikle farklı ürün konseptlerine uygun hale getirebilirsiniz. Mesh sistem ayakkabı, kadın modası, çocuk modası, erkek modası ve spor mağaza tasarımlarına uyumlu ve şık çözümler sunar. Sistem içerisinde kolayca raflar, askılar, ön askılar, aksesuar kutuları, kravatlıklar, kemerlikler, ışıklı görseller, stoklama kutu ve çekmeceleri, ara separasyon panelleri kullanabilir ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri oluşturabilirsiniz. Farklı aksesuar ve ekipmanlarla hazırlanmış mağaza duvar sistemi görselleri tasarım ihtiyaçlarınıza fikir sağlarken kolayca ilgi çekici ve eşsiz sergileme alanları oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Mesh Sistem Kurulum Videosu

Mesh Sistem’ i nasıl monte edebileceğinizi görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Shopline’in farklı montaj seçenekleri sunan duvar sistemleriyle tarzınızdan ödün vermeden mağazanızı oluşturabilirsiniz. Diğer duvar sistemlerimize de göz atın.

Duvar Sistemleri Sayfası

Mağazanız için konsept tasarımına mı ihtiyacınız var? Shopline ürünleriyle tasarlayalım!

Bize ulaşın

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!