Wall Up Sistem

Tanım

Wall Up sistem iki noktadan duvara bir noktadan zemine monte edilen metal dikme duvar sistemidir. 60 cm, 90 cm ve 120 cm aralıklarla kullanılabilir. Mağazanızda kullanabileceğiniz estetik ve yalın, fonksiyonel ekonomik bir duvar sistemidir. Sisteminizi çeşitli raflar, aksesuar panelleri, ara paneller, ışıklı görseller, ön askılar, aksesuar çubukları ve aksesuar kutuları ile zenginleştirip ilgi çekici şık sonuçlar elde edebilirsiniz. Wall Up duvar sistemi ile mükemmel denim alanları, spor mağaza duvar tasarımları, modern giysi teşhir duvarları, özgün ayakkabı sergileme bölümleri oluşturabilirsiniz.

Aparatlar

Wall Up Sistemi kullanabileceğiniz mağaza duvarlarınızda Wall Up sistemin çeşitli bileşenleri ile ürünlerinizi sergileyebilmeniz mümkündür.

Wall Up Duvar Sistemi ile birlikte kullanabileceğiniz birçok askı, raf ve aparat bulunmaktadır.

Tüm aparatları incelemek için tıklayın

Örnek Wall Up Sistem Uygulamaları

Wall Up Sistem Kurulum Videosu

Tekil metal profillerle oluşan sergileme sistemi, farklı renk seçenekleri ve üzerinde kullanılabilen raf sistemleri, aksesuarlar, görsel ekipmanlar birbirinden farklı estetik mağaza duvar tasarımları oluşturmanızı sağlar. Kolayca geliştirilen farklı kullanım şekilleri ürünlerinizi sergilerken kullanabileceğiniz seçeneklerdir.

Wall Up Sistem’i nasıl monte edebileceğinizi görmek için yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Shopline’in farklı montaj seçenekleri sunan duvar sistemleriyle tarzınızdan ödün vermeden mağazanızı oluşturabilirsiniz. Diğer duvar sistemlerimize de göz atın.

Duvar Sistemleri Sayfası

Mağazanız için konsept tasarımına mı ihtiyacınız var? Shopline ürünleriyle tasarlayalım!

Bize ulaşın

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!