Mağaza dekorasyon alanında yerel mağazalardan dünya markalarına, çok katlı mağazalardan alışveriş merkezlerine dek her türlü mağazayı tasarlıyoruz. Çocuk giyim, kadın giyim, spor, günlük giyim, butik mağaza dekorasyonu ve daha bir çok kategoride mağaza tasarımlarımız mevcuttur. Shopline ile mağazanızın tasarım, üretim ve montaj süreçlerini en uygun şekilde planlayarak yönetebilirsiniz.


PROJE DANIŞMANLIĞI

Konseptlerini yönetmek istediğiniz bir mağaza zinciriniz varsa veya kiralamayı planladığınız bir alanın uygun olup olmadığından emin değilseniz, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz size elinizdeki mağaza alanı ile ilgili ideal fikirler sunacaktır.


TASARIM VE PLANLAMA

Hayalinizdeki mağazayı gerçeğe dönüştürmek için profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa tasarım ekibimiz hizmetinizde. Fotogerçekçi render’ larımız sayesinde mağazanızın son halini üretime başlamadan önce görebilirsiniz.


ÜRETİM

Shopline’ın 12.000 metrekarelik son teknoloji üretim alanında, değerli müşterilerimiz için en yüksek kalitede ürünler üretiyoruz. Mağazanız ile ilgili bütün bileşenleri tek bir üretim sürecinde üretip size teslim ediyoruz.


MONTAJ

Nitelikli montaj personelimiz daima yardıma hazır. Mağazanız fazlasıyla büyükse veya kendi kendinize montaja ayıracak vaktiniz yoksa profesyonel destek talep edebilirsiniz. Uzman kurulum ekibimiz tüm montaj ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılayacaktır.

Mağazanız için konsept tasarımına mı ihtiyacınız var? Shopline ürünleriyle tasarlayalım!

0532 169 55 15

BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIMIZ BAZI MARKALAR