SHOPLINE' IN KALİTELİ VE ESTETİK MAĞAZA SİSTEMLERİ

MAĞAZANIZIN HER ALANI İÇİN SHOPLINE SİSTEMLERİ İLE TANIŞMAYA HAZIR OLUN

duvar sistemleri, duvar raf sistemleri Duvar Sistemleri

Shopline’in farklı montaj seçenekleri sunan duvar sistemleriyle tarzınızdan ödün vermeden mağazanızı oluşturabilirsiniz. Shopline duvar sistemleri farklı mağaza konseptlerine ve farklı mağaza bölümlerine en uygun biçimde tasarlanmış ve kategorize edilmiştir.


Orta Stantlar

Duvar panelleriniz, raflarınız ve askılarınız yerleştikten sonra geriye mağazanız için doğru orta standları seçmek kalıyor. Bunun için Shopline, en küçük alanda en çok satışı yapmanızı sağlayan doğru orta standları geliştirdi.


Mağaza Ekipmanları

Mağazanızın geneli için çeşitli puflar, aynalar ve raflar ve panellerimizi kullanabilirsiniz. Shopline' ın mağaza ekipmanları ile mağazanızı hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için daha kullanışlı ve estetik hale getirebilmektesiniz.


Kasa Bankoları

Mağazanızın en önemli unsurlarından birisi kasa bankosu. Bunun için özel olarak tasarladığımız bankolardan istediğinizi seçebilirsiniz. İç kısımlarını standart modüllerle sizin için en kullanışlı hale getirilebilecek olan bankolarımızın çeşitli renk ve ebat seçeneği bulunmaktadır.


Görsel Ekipmanlar

Shopline Mağazacılık görsel ekipmanları arasında duvar panellerinize farklılıklar katmak için çeşitli mağaza aksesuarları mevcuttur. Bu ürünlerle kravat, kemer, ayakkabı, çanta, saat veya istediğiniz ürünü rahatlıkla sergileyebilirsiniz.


Kabin Alanları

Mağazanızdaki ürünleri deneyebilmeleri açısından, mağaza dekorasyonunda kabinler müşterileriniz için önemli bir yer teşkil etmektedirler. Bunun yanı sıra kabinlerin içerisinde bulunan askılık, ayna ve puf gibi kabin aparatları ve ekipmanları da kullanışlılık açısından önem taşımaktadır.