SHOPLINE DUVAR SİSTEMLERİNİ KEŞFEDİN

MAĞAZANIZIN DUVARLARI VE VİTRİNLERİ İÇİN EN UYGUN ÇÖZÜMLER...

Shopline’in farklı montaj seçenekleri sunan duvar sistemleriyle tarzınızdan ödün vermeden mağazanızı oluşturabilirsiniz. Shopline duvar sistemleri farklı mağaza konseptlerine ve farklı mağaza bölümlerine en uygun biçimde tasarlanmış ve kategorize edilmiştir. Vitrin, duvar ve orta alanlarda son derece kullanışlı, kurulumu kolay ve çeşitli renk seçeneği ile kaliteli duvar üniteleri ve aparatlarını edinebilirsiniz. Profillerin üzerine asabileceğiniz, raflar, askılıklar, aksesuar ekipmanları ve sistemlerinizi daha dekoratif hale getirebilecek taç, çerçeve ve panel gibi çok sayıda unsur ile mağazanızın görünümü ve işlevselliği en üst noktaya ulaşacaktır.

Mağaza Duvar Sistemleri, Mağaza Raf Sistemleri, Fix Sistem
Fix Sistem

Fix Sistem yüksekliği ayarlanabilen alüminyum veya demir dikmelerden oluşmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı çift veya tek taraflı delik açılabilmektedir. Fix sistemi duvarlarınızda, vitrinlerinizde veya mağazanızın orta alanında ürünlerinizi rahatlıkla teşhir etmek için kullanabilirsiniz.

Mağaza Duvar Sistemleri, Mağaza Raf Sistemleri, Mesh Sistem
Mesh Sistem

Mesh Sistem çerçeve ve arakayıtlarla oluşturulan, modüler ve kendi başına durabilen bir sistemdir. Duvardan bağımsız, orta alanda da kullabilir. Üzerinde ürünlerinizi rahatlıkla müşterilerinize sunabilir ve çeşitli dekoratif unsurlarla estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mağaza Duvar Sistemleri, Mağaza Raf Sistemleri, Basic Sistem
Basic Sistem

Basic Sistem çeşitli panel seçenekleri olan klasik alüminyum dikmeli duvar sistemidir. Duvara monte edilerek kullanılır. Üzerinde çeşitli raf ve aksesuar unsurları ile müşterilerinize ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.

Mağaza Duvar Sistemleri, Mağaza Raf Sistemleri, Wall Up Sistem
Wall Up Sistem

Hem zemine hem de duvara bağlanan, L şeklindeki profillerden oluşan, kibar, hafif ve kullanışlı bir sistemdir. Üzerinde kullanabileceğiniz çeşitli raf ve aksesuar bileşenleri ile birlikte ürünleriniz için en iyi sunumu yakalayabilirsiniz.

Mağaza Duvar Sistemleri, Mağaza Raf Sistemleri, Point Sistem
Point Sistem

Point Sistem ile panellerinizde istediğiniz gibi yuvarlak veya dikdörtgen slot dizilimi yapabilirsiniz. Bu dizilimler üzerinde çeşitli aksesuarlık, ayakkabılık veya askı bileşenleri ile ürünlerinizi en verimli şekilde müşterilerinize teşhir edebilirsiniz.

Mağazanız için konsept tasarımına mı ihtiyacınız var? Shopline ürünleriyle tasarlayalım!

0532 169 55 15