EuroShop 2020 Fuarındaydık

Shopline Mağazacılık 2014 ve 2017 yıllarının ardından 2020 yılında da Euroshop fuarındaydı. 16-20 Şubat tarihlerinde Düsseldorf’ ta dünyanın en büyük mağazacılık fuarında müşterilerimiz ve çok sayıda davetliler ile buluşma fırsatı bulduk.

Devamını Oku
mağazanıza müşterilerinizin bakış açısıyla bakabilmek

Mağazanıza Müşterilerinizin Bakış Açısıyla Bakabilmek

Mağazanızın tasarımında ele alınması gereken başlıca unsur hiç şüphesiz müşterinize nasıl hitap edeceğidir. Müşterileriniz açısından mağazanın içerisindeki ekipmanların ve sistemlerin yerleşimi kullanışlılığı, bu unsurların renk uyumları ise göze nasıl hitap ettiğini belirleyen etkenlerdir. Ancak müşteri açısından değil de, kendi açınızdan baktığınız zaman farklı etkenler de devreye girebiliyor.

Devamını Oku
mağaza dekorasyonu

Mağaza Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünlerinizi perakende müşterilerimize pazarlarken başarılı olmak istiyorsak, mağaza dekorasyonumuzun doğru bir şekilde hazırlanması gerekir. Peki mağaza dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekekenler nelerdir?

Devamını Oku

Kaliteli Mağaza Dekorasyonu

Mağaza dekorasyonu için seçeceğiniz Mağaza Raf Dekorasyonu seçiminizde en önemli konuları şöylece sıralayabiliriz. Mağaza Dekorasyonu konsept olarak içinde bulunduğunuz yıla ve sezona uygun trendlerde ve moda modellerde olmalıdır. Beğendiğiniz Mağaza Dekorasyonu ilk görüşte showroom da size çok kaliteli görünebilir. İlk görüşte yanılgıya düşüp yanlış bir seçim yapmayın.

Devamını Oku
mağaza raf dekorasyonu

Mağaza Raf Dekorasyonu Nereden Alınır?

Mağaza Raf Dekorasyonu Dekoratif Raf Modelleri; sektörde kurumsallığı yakalamanın ve profesyonelleşmenin en zor olduğu sektörlerden biri olduğu halde Mağaza Dekorasyonu sektöründe profesyonelleşmeyi başarmış, sattığı dekoratif raf modellerine sadece bir raf olarak bakmamış bunun Mağaza Dekorasyonunda görsel bir iş olduğunu kavramış, estetik ve modayı dünya ile paralel takip etmiş-eden uygulamış-uygulayan, ürettiği ve sattığı dekoratif raflara sadece satana kadar bir değer olarak bakmayan ve satış sonrası memnuniyet konusunda yaptığı işi değersizleştirmeyen Mağaza Raf Dekorasyonu firmalarından alınmalıdır.

Devamını Oku

EuroShop 2017 Fuarındaydık

3 yıl aradan sonra yeniden EuroShop fuarındaydık. 5-9 Mart tarihleri arasında Düsseldorf’da gerçekleşen dünyanın en büyük mağazacılık fuarında, yeni standımızla müşterilerimizle buluşma fırsatı yakaladık.

Devamını Oku