EuroShop 2020 Fuarındaydık

Shopline Mağazacılık 2014 ve 2017 yıllarının ardından 2020 yılında da Euroshop fuarındaydı. 16-20 Şubat tarihlerinde Düsseldorf’ ta dünyanın en büyük mağazacılık fuarında müşterilerimiz ve çok sayıda davetliler ile buluşma fırsatı bulduk. 250 m² fuar standımız içerisinde duvar sistemlerimizi, orta stantlarımızı, kasa bankolarımızı ve diğer mağazacılık ekipmanlarımızı bütün ziyaretçilerimizin izlenimine sunduk. Dünyanın her yerinden gelen müşterilerimiz, Shopline ürünlerinin kalitesini inceleyip onaylayarak bizleri de memnun ettiler. Metal ve ahşap üretimin tamamı Shopline Mağazacılığa ait olan ürünlerimize gösterilen yoğun ilgi bizim açımızdan da kalitemizi bir kez daha kanıtlamış oldu.

Fuar alanı içerisinde Shop Designer isimli özel geliştirdiğimiz mağaza tasarım uygulamamızı müşterilerin deneyimine sunduk. Çok kısa sürede mağaza tasarlanabilen bu web tabanlı uygulamamız, markamız açısından ciddi bir fark oluşturdu. Fuar esnasında aldığımız siparişler, bayilik talepleri, standımıza ve ürünlerimize gösterilen yoğun ilgiden dolayı bütün ziyaretçilerimize ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Shopline Mağazacılığın 2020 Euroshop Fuar standının 3 boyutlu çekimlerini gezmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

EuroShop 2020 Fuar Standımız
Mağaza Tasarımı 3 EuroShop 2
Paylaşın: