HİZMETLER
•  Kurumsal

Hedefimiz, Sizin Başarınız

Shopline, tasarımı ilk planda tutarak bireysel müşterilerden uluslararası zincir mağazalara kadar tüm müşteri gruplarına hizmet etmektedir. Hem tasarım hem de imalat aynı mutfaktan çıktığı için müşterilerine zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamaktadır.

Mağaza

Dekorasyonu

Proje
Yönetimi
Tasarım
&
Planlama
Üretim
Stok
&
Sevkiyat
Hizmet
&
Montaj
Mağaza Konseptleri

Shopline, perakende atmosferi yaratmak için gerekli olan duvar üniteleri, teşhir standları, kasa bankoları, soyunma odaları ve diğer tüm aksesuar ve bileşenleri içeren standart, zarif, montajı kolay, modüler, estetik ve uygun fiyatlı bir mağaza dekorasyon koleksiyonu yarattı.

 

Shopline sistemleri ve standları modülerliği sayesinde düz paketler halinde teslim edilmektedir. Tüm ürünler, montaj şemaları ve videoları sayesinde müşteriler tarafından herhangi bir profesyonel desteğe ihtiyaç duymadan kolayca monte edilebilir.

Shopline tarafından geliştirilen 3D mağaza tasarım yazılımı ShopDesigner, minimum efor ile birkaç saat içerisinde herhangi bir mağazanın 3 boyutlu tasarımını yapmanızı sağlar.

Proje
Yönetimi
Production
Lojistik
Montaj
Tasarım & Konsept

Her bir Shopline sistemi için hazırlanmış zengin tasarım kütüphanesi müşterilerlimzle olan iletişimi ve fikir alışverişini oldukça kolaylaştırır. Fotogerçekçi görseller sayesinde tasarımlar sonlandırıldığında müşterilerimizin mağazaların nasıl olacağını hayal etmelerine gerek kalmayacak.

Uygulama

Müşterinin arzusunu algıladıktan sonra oluşturulan konseptler, gerçekçi sunum teknikleriyle sonuçları garanti eden güvenilir hizmetlerimizin bir başka parçasıdır.

  • Shopline Shopfitting Facebook
  • Shopline Shopfitting Instagram
  • Shopline Shopfitting Pinterest
  • Shopline Shopfitting Youtube

+90 212 798 32 90

© 1991-2020

by Cevizoğlu Mağazacılık San. ve Tic. A.Ş.

Şimdi Tasarla:

SHOPDESIGNER