ÜRÜNLER

SHOPDESIGNER

PORTFOLYO

KURUMSAL

İLETİŞİM

EN | DE

Şimdi Tasarla:

SHOPDESIGNER

SHOP

DESIGNER

THE BEST

SOLUTION

FOR STORES

Shopline Mağazacılık Hakkında

Perakende sektöründe 30 yıllık tecrübesi olan ve yalnızca mağaza dekorasyonu alanına odaklanmış bir imalat firmasıyız. Danışmanlık, proje yönetimi, tasarımında da dahil olduğu kapsamlı hizmetler sunan firmamızla çalıştığınızda projenizin emin ellerde olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz.

Shopline, Cevizoğlu Mağazacılık bünyesinde bulunan bir mağaza tasarım ve dekorasyon şirketidir. 1991 yılında kurulan Cevizoğlu Mağazacılık, perakende sektörüne hizmet veren üretici bir şirketidir. Tutku ve şevkle iş yapan Cevizoğlu, profesyonel tasarım, proje yönetimi, üretim ve kendi montaj ekibi dahil olmak üzere 200'ün üzerinde personeli ile zamanında proje ve uygulama yapmaktadır.

13.750 m²' lik entegre bir tesiste ahşap ve metal üretim yetenekleriyle mağaza tasarım ve dekorasyonu alanında 30 yıllık deneyime sahip olan Cevizoğlu, 60'tan fazla ülkeye 3 saatlik uçuş mesafesindeki 2500 m²' lik deposu ile dünya çapında ürün sevkiyatı yapabilme yeteneğine sahiptir.

30 Yıllık Tecrübe...

Hedeflerimiz

Shopline, standardize edilmiş ve montajı oldukça basit modüler mağaza ekipmanları sistemidir. Shopline tarafından geliştirilen 3D mağaza tasarım yazılımı ShopDesigner, minimum efor ile birkaç saat içerisinde herhangi bir mağazanın 3 boyutlu tasarımını yapmanızı sağlar. Shopline sistemleri ve standları modülerliği sayesinde düz paketler halinde teslim edilmektedir. Tüm ürünler, montaj şemaları ve videoları sayesinde müşteriler tarafından herhangi bir profesyonel desteğe ihtiyaç duymadan kolayca monte edilebilir.

Misyonumuz

Mağaza sahiplerine, uygun fiyatlı ve estetik perakende ortamları oluşturabilmeleri için inovasyon ve tasarıma kolay erişim sunmak

Vizyonumuz

Dünyanın en geniş ve mutlu müşteri ağına sahip, en iyi mağaza çözümünü sunan firma olmak