ÜRÜNLER

SHOPDESIGNER

PORTFOLYO

KURUMSAL

İLETİŞİM

EN | DE

Şimdi Tasarla:

SHOPDESIGNER

SHOP

DESIGNER

Hedefimiz, Sizin Başarınız

Shopline, tasarımı ilk planda tutarak bireysel müşterilerden uluslararası zincir mağazalara kadar tüm müşteri gruplarına hizmet etmektedir. Hem tasarım hem de imalat aynı mutfaktan çıktığı için müşterilerine zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamaktadır.

Mağaza

Dekorasyonu

Proje

Yönetimi

Tasarım

&

Planlama

Üretim

Stok

&

Sevkiyat

Hizmet

&

Montaj

Mağaza Konseptleri

Shopline, perakende atmosferi yaratmak için gerekli olan duvar üniteleri, teşhir standları, kasa bankoları, soyunma odaları ve diğer tüm aksesuar ve bileşenleri içeren standart, zarif, montajı kolay, modüler, estetik ve uygun fiyatlı bir mağaza dekorasyon koleksiyonu yarattı.

Shopline sistemleri ve standları modülerliği sayesinde düz paketler halinde teslim edilmektedir. Tüm ürünler, montaj şemaları ve videoları sayesinde müşteriler tarafından herhangi bir profesyonel desteğe ihtiyaç duymadan kolayca monte edilebilir.

Shopline tarafından geliştirilen 3D mağaza tasarım yazılımı ShopDesigner, minimum efor ile birkaç saat içerisinde herhangi bir mağazanın 3 boyutlu tasarımını yapmanızı sağlar.

Proje Yönetimi

Üretim

Lojistik

Montaj

Tasarım & Konsept

Her bir Shopline sistemi için hazırlanmış zengin tasarım kütüphanesi müşterilerlimzle olan iletişimi ve fikir alışverişini oldukça kolaylaştırır. Fotogerçekçi görseller sayesinde tasarımlar sonlandırıldığında müşterilerimizin mağazaların nasıl olacağını hayal etmelerine gerek kalmayacak.

Uygulama

Müşterinin arzusunu algıladıktan sonra oluşturulan konseptler, gerçekçi sunum teknikleriyle sonuçları garanti eden güvenilir hizmetlerimizin bir başka parçasıdır.